Meniny:

Predvčerom : Cecília  | Včera : Klement  | Dnes : Emília  | Zajtra : Katarína  | Pozajtra : Kornel

Spolupracujeme :

Profil spoločnosti

Spoločnosť Roner, s.r.o. je slovenská distribučná spoločnosť v oblasti medicíny, vedy a výskumu s dlhodobým a strategickým cieľom, ktorého základy sú postavené na poskytovaní vysokokvalitných a korektných obchodných služieb zákazníkom a obchodným partnerom.

V rámci našej stratégie je základným pracovným nástrojom práve predaj laboratórnych diagnostík, zdravotníckych a laboratórnych potrieb, laboratórnych prístrojov, špeciálnej laboratórnej techniky a ďalšieho vybavenia pre štátne i súkromné zdravotnícke ústavy, nemocnice, laboratóriá, kliniky, veterinárne zariadenia a špecializované výskumné pracoviská.

Taktiež plníme špeciálne požiadavky a objednávky na základe individuálnych potrieb našich zákazníkov na dodanie produktov, pričom neustále využívame naše výborné obchodné vzťahy a spolupracujeme s poprednými svetovými výrobcami laboratórnych reagencií.

Od obdobia vzniku až po súčasnosť vystupujeme na trhu ako stabilná spoločnosť a k neustálej spokojnosti našich zákazníkov prispievame poskytovaním a zabezpečovaním komplexných dodávateľských služieb.

Spoločnosť používa systém manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001: 2016 / EN ISO 9001: 2015.

Na Slovensku zastupujeme niekoľko popredných výrobcov prístrojov určených pre vedecko-výskumné a klinické laboratóriá.